O FIRMIE / OFERTA / KONTAKT / LOKALIZACJA /


AUTOMATYKA BRAM

Automatyka do bram sprawi, że Twoje życie stanie się wygodniejsze i wniesiesz w nie troszkę luksusu.

Otwierając swoją nową bramę, lub garaż, czuł się będziesz jak byś otwierał furtkę do wygodniejszego życia, na które teraz możesz sobie pozwolić.

Wyobraź sobie, że gdy podjedziesz swoim autem pod garaż, po całym dniu w pracy, wystarczyć będzie nacisnąć jeden malutki guzik pilota a Twoja brama stanie dla Ciebie otworem.

Płynne i bardzo ciche otwieranie, oraz zamykanie z automatyką do bram będzie przyjemne dla Ciebie i dla Twojej rodziny. Bezpieczeństwo i wygoda które zapewniają oraz ich łatwość użytkowania sprawią, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo komfortowo i nigdy już nie będziesz chciał wspominać czasów, gdy jej nie miałeś.

Proponujemy Państwu montaż automatyki bramowej do wszystkich rodzajów bram: przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych. Oferujemy możliwość sterowania kilku bram za pomocą jednego pilota.

W naszych instalacjach wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm NICE, FAAC i CAME.
Proponujemy Państwu tylko sprawdzoną i nowoczesną automatykę do bram.

Idealny punkt podparcia takiej bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu, nawet w przypadku szerszych bram. Napędy do bram skrzydłowych lub przesuwnych wyposażone są w tak zwane siłowniki samoblokujące i dlatego nie wymagają one stosowania dodatkowych zamków.

Zabezpieczenie przeciw zgnieceniu zapewnia moduł elektroniczny, który jest instalowany na płytce centrali sterującej. Kontroluje on bezpośrednio siłę ciągu napędu bramy.
W przypadku jakiejkolwiek awarii mechanizm odblokowujący umożliwia zwolnienie skrzydeł bramy i jej ręczną obsługę. Integrujemy systemy – za pomocą jednego pilota można sterować kilkoma bramami oraz innymi urządzeniami.

Współpracujemy z:

Kliknij w logo po więcej informacji.

ALIAS

  • Dariusz Mościcki
  • 04-133  Warszawa, Łukowska 17
  • 05-250 Radzymin, Norwida 33c
  • tel. 506-741-421
  • e-mail: anteny-alarmy@wp.pl
  • www.anteny-alarmy.pl
  • Zobacz, co sprzedajemy: