O FIRMIE / OFERTA / KONTAKT / LOKALIZACJA /

 

 

ALARMY

Nasza firma posiada licencję zabezpieczenia technicznego II-go stopnia wydaną przez MSWiA, uprawniającą do doradztwa, projektowania, montażu i konserwacji systemów alarmowych we wszystkich typach obiektów (m. in. instytucje użyteczności publicznej, banki, kościoły, domy jednorodzinne itp.).

Współpracujemy z największymi Agencjami Ochrony m. in. SOLID SECURITY oraz z Krajowym Sztabem Ratownictwa SPOŁECZNEJ SIECI RATUNKOWEJ, która odebrane sygnały przekazuje bezpośrednio na Policję, Pogotowie i Straż Pożarną. Dla emerytów i osób niezamożnych ratunkowe urządzenia powiadamiające o włamaniu, zagrożeniu życia lub zdrowia, niebezpieczeństwie pożaru użyczane są bezpłatnie.Więcej na www.ratownictwo.org

Systemy sygnalizacji włamania i napadu wykonywane są z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń mikroprocesorowych renomowanych producentów takich jak DSC, SATEL, PARADOX, NAPCO czy PYRONIX. Instalacje systemów wykonujemy profesjonalnie w kilkudniowych terminach z zachowaniem tajemnicy służbowej. W systemach alarmowych wykorzystujemy programowane centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadamiania radiowego, czujki ruchu PIR, dualne czujki ruchu z mikrofalą, czujki magnetyczne i akustyczne.

Programowane centrale alarmowe realizują nie tylko ochronę mienia, ale są elementem Inteligentnego Domu i pełnią funkcje sterownicze: podnoszą-opuszczają rolety, włączają-wyłączają światło, ogrzewanie, ciepłą wodę i inne urządzenia, sterują furtką, bramą, podlewaniem ogrodu i wiele innych... Sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury, pilota lub zdalnie z dowolnego miejsca na świecie poprzez sieć GSM i internet.

Jeśli Państwo nie zdecydują się w tej chwili na zamontowanie systemu alarmowego, można na niezaawansowanym etapie budowy przygotować budynek poprzez ułożenie okablowania. Montaż urządzeń alarmowych można odłożyć na przyszłość. Koszt okablowania jest niewspółmiernie niski w porównaniu z przyszłymi możliwościami.

Współpracujemy z:

Kliknij w logo po więcej informacji.

ALIAS

  • Dariusz Mościcki
  • 04-133  Warszawa, Łukowska 17
  • 05-250 Radzymin, Norwida 33c
  • tel. 506-741-421
  • e-mail: anteny-alarmy@wp.pl
  • www.anteny-alarmy.pl
  • Zobacz, co sprzedajemy: